| Doina_Muntean_1971 a întrebat:

m-am indragostit de un baiat si nu stiu cum sa fac cunostinta cu el, imi este cam rusine. Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Da mai multe detalii. Sunteti din aceeasi gasca/scoala? Trebuie sa gasesti lucrul acela care e intre voi, de care te poti folosi.

| Doina_Muntean_1971 explică (pentru Aasdfghj):

Da suntem din aceeasi scoala.suntem amandoi mai rusinosi adica nu tare azi am inceput sa ne facm curaj sa vorbim cu ajutorul unor prietene.deci intr-un fel am rezolvat