| GeorgiPop a întrebat:

Am 18 ani și am început sa merg la școală de șoferi de o săptămână, chestia e ca am un instructor tânăr și mereu când greșesc îmi zice " vezi dacă ești îndrăgostita" și dacă merg mai tare zice da ce ai vreun admirator pe aici și vrei sa te observe? Mereu bate apropoul cum ca as avea prieten, deși i-am zis ca nu, dar nu mă crede.
Intr-o zi ne-a lăsat la o cafenea, acolo am întâlnit un băiat care face tot cu el scoala de șoferi și mi-a zis instructorul ca l-a întrebat cum mă cheamă și dacă am Facebook, și el a zis ca nu am.
De atunci tot face vrajeala cum că mă mărit cu băiatul respectiv și din astea, el știe ca mie nu mi-l place și vrea sa mă enerveze.
Mai face vrajeala și cu alte fete da nu le zice "vezi dacă ești îndrăgostita"
1) De ce nu mă crede când îi zic ca nu am prieten?
2) De ce mă tot enervează cu" vezi dacă ești îndrăgostita?
Vă mulțumesc! ❤

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine poate fi mai mistocar decat soferii de taxi, camionagii si intructorii auto?

| mihai69 a răspuns:

1. Ba te crede, da' e amuzat de reacția ta;
2. Pentru că poate. Și vede că intri prea ușor în plasă. Și se amuză maxim.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine te interesează să-ti iei permisul sau să te creadă instructorul că n-ai iubit? Este o persoană trecătoare în viața ta. Nimic nu te afectează dacă nu-i acorzi importantă.

| Voidwithin a răspuns:

Crezi ca nu te crede? Ai auzit expresia, "unde bati si unde crapa?".
1. E posibil sa te intrebe asa din obisnuinta (ca si pe celelalte eleve ale lui) sau sa bata un apropo, ca daca tot esti singurica, si el e singurel si de aici faci tu matematica.
2.Te enerveaza pentru a te tachina, probabil cu scopul expriamat in ideea cu matematica. Ori poate e convis ca daca te tachineaza nu mai esti asa de incordata la volan

PS: Baga Facebook-ul aiciwinking wink wink

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Iti bate apropo-uri sa stai cu el parerea este sa alegi alt instructor de scoala sau vorbesti cu parintii in legatura pe tema asta

| Typhoo a răspuns:

E o mica perversitate din partea lui.
Ar trebui sa te ingrijoreze doar daca trece la avansuri mai serioase.
Evita sa accepti ofertele "extra-program" din partea lui (oferte de genul: dupa-masa sunt liber, mai putem face 2-3 ore gratuite in plus de condus prin padure)

| GeorgiPop explică (pentru Typhoo):

Marți am avut ora de legislație și am observat că evita să mă privească, nu știu ce să mai cred.