| AdelaAdela14 a întrebat:

Ce culoare mi se potriveste daca sunt blonda, daca am ochii albastrii si tenul deschis? Funda pentru cea mai buna si rapida parere!

Răspuns Câştigător
| deutzadia a răspuns:

Ti se potriveste roz galben albastru deschis,rosu, verde, gri, argintiu, aramiu.Si eu sunt blonda si culoarile acestea le folosesc cel mai mult.La blonde nu le sta prea bine cu culori inchise.Culorile deschise ca si cele de mai sus ne pune in evidenta frumusetea.:*Pa

6 răspunsuri:
| krlla a răspuns:

Parerea mea este ca tie ti se potrivesc culorile : turcoaz, alb si albastru. love struck Te asigur ca te prind aceste culori perfectt

| Mimi58 a răspuns:

O culoare potrivita tie este albul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel si imi sta superb in turcoaz, negru si fuchsia. Dar si albastrul inchis arata bine happy.

| IAmAFreak a răspuns:

Albastru, alb, verde, galben, negru, bej, mov.

| ciacnorisXlosermen a răspuns:

Turcoaz, albastru petrol, galben pal si liliachiu. Fereste-te de negru.

| Anushca01 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine.Si ma imbrac in orice culoare caci toate sunt frumoase dar nu toate mi se si potrivesc.Deci ti s-ar potrivi roz,bleu, albastru dar nu foarte inchis, rosu, mov dar nu prea mult, negru doar la un accesoriu sau la un pantalon(adica poti purta si negru dar nu mereu si nu f mult), galben si putin alb daca spui ca ai tenul deschis.