| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc mary si am o mica problema o prietena de-a mea a fost cu un baiat care-mi place si acum s-au despartit. iar eu nu stiu cum sa-i atrag atentia e super dragut si ii plac numai fetele dragute. iar eu nu stiu ce sa zic... chiar imi place dar voi ce parere aveti? va multumesc

5 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Fi tu insati.
vorbeste cu el.

| bOse a răspuns:

Get on it,

Ce mai astepti? vorbeste cu el.

| ioandreii a răspuns:

Buna mary, problema ta e ca iti place de el.
Am cateva intrebari si eu pentru tine:
-care fete nu-l plac?
-de ce crezi ca tie iti place de el?
-de ce crezi ca ii plac fetele dragute?
- daca el te place unde va duce relatia voastra?
-cum va privi prietena ta o eventuala relatie a voastra?
- esti suficient de draguta ca sa-l tii langa tine si sa nu iei locul prieteni tale; sau iti doresti numai sa fie o clipa cu tine si apoi ce va fi va fi?
-raspunsurile care vrei sa mi le dai scriele si analizeazale tu si apoi gandeste-te ce vrei dar fara sa te minti si ea o hotarare; Cat despre cum sa seduci un barbat e un alt subiect mai lung ce nu se poate discuta aici.

| dori a răspuns:

Hmm sti in lumea asta sunt milioane de baietii crezi ca numai el e? nu vr sa te dezamagesc dar sti cum e nu incerca sa te bagi in seama ca atunci ai stricato lasa-l pe el sa lupe ca doar el e gentalmen nu?happy u trebuie sa fi cat mai finuta si modesta asa cum esti tu!

| tz_6238 a răspuns:

happy daca prietena ta inca mai tine la el... laughing eu zic sa nu incerci sa te dai la baiat...