| i.love.me a întrebat:

ma numesc Roxana am 14 ani si am o curiozitate, in special pentru voi baietii, daca va-ti inceput viata sexuala, si stati cu o fata virgina, daca o iubiti ramaneti q ea impreuna chiar daca nu aveti activitate sexuala? astept raspuns

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

Dacă o iubesc... normal că rămân cu ea.

happy

4 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

Astept pana va fi pregatita dar... o sa-mi aleg si eu una la 18-19 ani ca sa nu astept prea mult si sper sa nu fie virgina.
Ca daca e virgina... fata este curioasa si o ancearca si pe a doua.
Prefer sa fiu al doilea, atunci vede si ia ca sunt la fel si poate se potoleste.

| gabitza_3022 a răspuns:

Unii raman cu ele si le inseala, altii raman si isi pun pofta in cui, altii nutongue

| anne_6845 a răspuns:

happy... buna intrebareahappy...ma crezi ca am stat cu un baiat de 18 ani 6 luni si nu l'am lasat sa imi fac nimichappyam 16 anisoribig grin...si banuiesc ca nu m'a inselatstraight face...nu stiu nici in zua de azi chestia astahappydar sunt fel si fel de baieti... dar depinde si cum seintelg ei doi si daca pot vorbii chestii de genu...

kisshappy

by annehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde și de vârstă. Rămân cu ea, dar nu numai cu ea. big grin