| andreeatpu_9367 a întrebat:

as avea o curiozitate. ce credeti despre o fata virgina la 17 ani?
in special baietiihappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Tot respectul!

| Narcis2007 a răspuns:

Ce sa zic...e foarte bine asa

| danypoli95 a răspuns:

Ori ii urata, ori ii pocaita.

| chakuza a răspuns:

Acest lucru e de apreciat, bravo ei.Sa fie mandra de ea.winking

| CaritaDeAngel a răspuns:

Sunt fata. dar parerea mea este ca merita tot respectul, deoarece se respecta. eu la 18 ani mi-am inceput viata sexuala, cu actualul prieten, cu care ulterior m-am logodit. daca nu esti sigura pe persoana de langa tine, nu te darui, ca sa regreti mai tarziu!winking

| Ana213 a răspuns:

Stai liniştită sunt fete virgine şi la 20 de ani... ce să cred e ok, şi normal.

| bluemoony a răspuns:

Frt si eu am aproape 17 si sunt virgina.si sunt mandra de asta.adica pnm daca nu ai gasit ink persoana potrivita de ca sa faci asta?laughing. doar pentru ca ai 17 ani? e absurd:p

| MenCool a răspuns:

Cred ca trebuie sa ne adunam toti de pe TPU si sa sarim pe ea xD

| SlickAdy a răspuns:

C parere sa am...bv tie...f*****e la majorat
sau daca vrei bani "vinde-ti virginitatea"

| herbalist a răspuns:

Bravo tie se va gasi si cel cu care vei vrea cu adevarat sa iti pierzi virginitateawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota bene, ce sa cred?