| Szakacs_Roxana_2000 a întrebat:

Ma numesc Roxana si am 17 ani am si eu o problema sânul drept e mai mic decât stângul ma deranjează ca se vede foarte tare ma poate ajuta cineva.

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Sutien cu push`up doar pe o parte? big grin Insa acest lucru este ceva normal, nu prea sunt egali la nimeni. Nu te mai gandi la asta daca nu a ras nimeni de tine, mergi blat.

| asdfq a răspuns:

Nu mai purta haine mulate si nu o sa observe nimeni.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Buna! e normal sa fie asa toate fetele\femeile au un san mai mare si unul mai mic. nu tebuie sa te sperii e ceva normal! sper ca raspunsul meu sa fie de folos!