| mankill a întrebat:

Cine imi da o idee cum sa nu mai plictisesc (jocuri aplicatii, ceva pe net) ma plictisesc aproape din orice deci ce sa fac sa scap de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| XxXandr33aXxX a răspuns:

Ca de jocuri te mai plictisesti, dar de prietenii tai nu.

6 răspunsuri:
| Alexandra301 a răspuns:

Spre exemplu cauta jocuri amuzante..alea te fac sa razi si iti mai distrag putin atentia.Eu ma joc de 3 zile Doodle Jump.Este un joc sec, dar eu tot nu il las.Ma satisface si nu ma opresc pana ajung la un scor foarte mare. Sper ca ti-am fost de folos. Fundita?:*:*

| Dulcinea a răspuns:

2 zile am fost obsedata de jocul Little Alchemy. uite aici un link unde il poti juca online. daca te impotmolesti, cere-mi linkul cu cheatsuri :* http://littlealchemy.com

| XxXandr33aXxX a răspuns:

Sa faci ceva ce-ti place.Nu mai sta atat la PC, du-te si distreaza-te(asta e remediul pentru plictiseala) Funa?

| mankill explică (pentru XxXandr33aXxX):

Si ce as putea face afara?

| Dany_2882 a răspuns (pentru mankill):

Sa cautzi sprayuri si minigi de tenis sau alte chesti pa garaje.

| XxXandr33aXxX a răspuns (pentru mankill):

Te plimbi cu prietenele, te joci cu prietenii.Sunt multe lucruri frumoase.

| XxXandr33aXxX a răspuns (pentru XxXandr33aXxX):

Ca de jocuri te mai plictisesti, dar de prietenii tai nu.