| Anny1 a întrebat:

ma poate ajuta careva. oare cum as putea sa fac un cd cu muzica?happy care sa mearga si la radoiul de la masina. funda crying:* sarbatori fericite:*

Răspuns Câştigător
| 0oBloodyMarryo0 a răspuns:

Este simplu! Cumperi un CD, il introduci in calculator, accesezi "My Computer" (Local Disk G-CD-RW Drive) si copii toate melodiile tale de pe calculator pe acel CD (prin tragere pe Local Disk G). Imi dai o fundita? Am dat un raspuns corect si complet...

2 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Pai,faci un CD Audio cu 15-20 de melodii. happy Bafta!

| 0oBloodyMarryo0 a răspuns:

Mersi de funda;-)