| anonimatus a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu o problema eu am rezolvat-o dar nu stiu daca e corect deci:asupra unui resort elastic actioneaza o forta de 35N.Resortul se alungeste cu 5 cm.Care va fi alungirea resortului daca forta este de 7 N? Dar in cazul in care forta este de 63 N? ce forta actioneaza asupra resortului cand acesta se alungeste cu 6 cm? pls fundita:*

Răspuns Câştigător
| Sk8BN a răspuns:

Hai dao dracu...amu te intereseaza problemele?rolling on the floorChiar nu ai invatat nimica de la mine.angry

1 răspuns:
| anonimatus explică:

rolling on the floorrolling on the floor)nu nu nimic nu am invatatrolling on the floor