| Catalinutza05 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe minepuppy dog eyes. Nu stiu unde sa imi fac ziua. Implinesc 14 ani si parinti vor sa imi faca ceva mai special... dar nu am idei. Mersi anticipat. :*
P.S. Stau in Rm. Valcea.happy

3 răspunsuri:
| BlueBird05 a răspuns:

Ok... Eu nu ti-as recomanda sa iti faci ziua la vreun restaurant pentru ca nu ai prea multe de facut(parerea mea). Tot ce faci e sa mananci si sa vorbesti cu invitatii. Eu ti-as zice sa ti-o faci acasa. Poti da o super-petrecere, tu alegi muzica, tu alegi,, jocurile''. Si in plus poti juca 7 minute in rai daca ai un fel de camara mai mica sau un sifonier. Bafta, vei gasi tu ceva!winking
P.S.: Sau poti sa iti petreci ziua cu prietenele prin magazine, sau poti umbla hai-hui prin oras, unde poti flirta.

| Nayuky a răspuns:

Pai undeva unde puteti s-a jucat tot felul de jocuri traznite gen
barbieritul baloanelor:
Va trebuie baloane
spuma de ras si bigurilaughing
si regulile sunt simple, desenati o fata pe balonane si puneti spuma de ras pe ele, dupa incercati sa le barbieriti fara sa le spargeti
SAU
PockPock
PAI e tot cu baloane.
aveti nevoie de multe baloane unflate si de echipe de cate 2 si pe rand aveti 2 minute sa spargeti cat mai multe baloane, insa baloanele trebuie sa le spargeti intre voi
de exemplu,, I" o sa fie copoo iar,, O" o sa fie balonul si o sa terbuiasca sa stati asa IOI si sa va apropiati pana balonul se sparge
si da o sa fie greutongue
daca vrei iti mai zic tot felul de jocuri laughing

| sonia_9402 a răspuns:

In club