| Maria1927 a întrebat:

Sunt singura la parinti si intotdeauna imi place sa stau numai de una singura, dar sunt mare si cind ies la distractii nu stiu ce sa vorbesc cu prieteni.Ma puteti ajuta?
fundoiu+vot
mersi
anticipat

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Buna Marina. Cînd ieși la distractii cu prietenii tai provoaca ca-t mai multe discutii. Daca sunt fete vorbiti ce va place cel mai mult,despre shopping, despre baieti, sau daca sunteti in gasca si fete si baieti gasiti-va anumite subiecte fiindca sunt.Eu cand stau cu prietenii nu ma plictisesc, jucam o carte, facem glume unulpe seama celuilalt.E super funny:*sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns: