| TbxIonutMult a întrebat:

Buna ma puteti ajutaa si pe mine cu cevaa! Imi place de un baiat din scoala si nu stiu cum sa i spun sau cum sa il cucerescc ajutati-ma plizzz dau fundita!puppy dog eyespuppy dog eyes:*

1 răspuns:
| BambiSd a răspuns:

Eu zic sa vezi daca macar stie ca existi. Apoi poti incepe prin a te da in vorba cu el, un simplu "Buna" sau, ce crezi tu. Am mai spus-o de 2 ori, uite ca o spun si a3-a oara: Fii tu INSATI! Nu incerca sa te dai in spectacol pentru ca in general baietii apreciaza sinceritatea si originalitatea la o fata. Incearca sa vezi daca se poate face ceva cu el,daca nu iti da semne ca si el simte cat de cat ceva pentru tine asa,la prima vedere,atunci nu te sfatuiesc sa ii spui tu prima ca il placi si tii mult la el, pentru ca s-ar putea sa te ia in ras. Mie mi s-a intamplat de multe ori asa, fiindca nu m-am informat daca si el ma place. Sper ca te-am ajutat si bafta!