| Andreea2550 a întrebat:

va roog ajutati-maa. Nu stiu ce sa mai facc. Simtt ca mi se rupe inimaa. De 4 luni am cunoscut un baiatt de care sincerr imi placee foarte mult. tin la el, chiarr imi place. Si lui ii placee se vedee! ma ia de mana, ma pupa pe obrazz, pe gura imi face cadouri, imi ia apararea, ma ia in bratee chiar i`a zis unei prietene ca ma place dar nu vrea sa fie cu mine si nu inteleg de cee? Daca ii place de ce nu vrea sa fie cu minee? iEse mereu afara cu mine...ma puteti ajutaa? Un sfat cevaa, oriceeee! Fundaa oh go on.

5 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

De ce nu-l intrebi, fato? Lasa la o parte rusinea ca nu faci nimic cu ea.Pentru Dumnezeu! E doar o intrebareeee.

| Vvistula a răspuns:

E mult mai frumos asa, poti sa il chemi undeva unde sa fiti doar voi si sa il intrebi ce problema are de nu vrea sa fiti impreuna altfel nu stiu cum ai putea afla, poate se teme, se gandeste ca daca o sa fiti impreuna nu o sa il mai placi, asa am patit eu si a fost adevarat, dar nu conteaza ce am patit eu acum este vorba despre tine si eu trebuie sa te ajut asa ca cel mai bine ar fi sa sa vb cu el si sa il intrebi, nu e bine sa pui pe altcineva sa intrebe (intermediari), dar oricum dupa cum vad eu ca se poarta cu tine reiese ca practic sunteti impreuna neoficial si eu sincer cred ca e foarte bine si asa dar tu decizi nu eu vorbeste cu el asta e cel mai bine.

| Vvistula a răspuns:

Daca zici a dai funda, dai funda

| LegionarulRoman a răspuns:

Logic: daca face din astea nu inseamna ca este timid, ci ca nu vrea sa intre intr-o relatie serioasa sau este o minciuna grosolana cand zice ca nu vrea sa fie cu tine.

| MyrunikElyy a răspuns:

Deci...Asa mi s-a intamplat si mie.Dar in cazul meu era din cauza prietenilor lui.Dar daca lui nu ii e rusine sa te pupe pe gura nici tie nu trebuie sa-ti fie rusine sa-l intrebi fata-n fata de ce nu vrea sa fie cu tine.Si daca spune ca nu are nici un motiv sa fie cu tine sau ceva de genu, indeparteazate de el si apoi o sa vina la tine si o sa stea sa te intrebe non-stop daca vrei sa fi cu el.Credema asa mi s-a intamplat si mie.