| Manole_Iulika_2001 a întrebat:

ma tot intrebam ce semniificatie are statusul acesta. Ma puteti ajuta? Acesta este statusul:,, Am nevoie sa ai nevoie doar de mine si cand nu ai, sa n-ai de nimeni"

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Are o semnificatie egoista, posesiva. Poate un pic romantica, pentru cine accepta asa ceva. Si poate are si o tenta de pozitivism la partea cu "sa n-ai de nimeni", in care isi exprima speranta ca cel caruia i se adreseaza se descurca singur happy

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Arata ca tipa ii destul de frustrata.

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt versurile din melodia Antoniei, "Greşesc". Semnifică faptul că cel/cea care are statusul ăsta îşi doreşte să fie singura persoană de care are nevoie persoana pe care o iubeşte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luam persoana A si persoana B. Persoana A doreste ca B sa ii ceara numai lui A ajutorul cand are nevoie si cand B nu are nevoie sa nu aiba nevoie de nimeni....cam asa imi explic eu laughing

| CravataAlbastra a răspuns:

Semnificatia este aceea ca o persoana doreste ca cealalta persoana sa i se dedice total. Sa aibă nevoie si interes numai de ea.