| emmyta a întrebat:

Mai am o intrebare pentru voi si sper sa imi raspundeti si sa ma ajutati cum ati facut-o si data trecuta! imi place de un baiat... dar nu stiu cum sa ma bag in seama cu el! E de la mine din liceu si il vad in fiecare pauza...imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| alessyca a răspuns:

Poi afla daca are prietena, daca nu are incearca sa faci rost de idu' lui de mess si vorbiti acolo cel mai bine. si ai grija sa nu ii zici lu' x, y ca il placi ca dupa se duce zvonul si na nu cred ca o sa fie placuttongue

2 răspunsuri:
| missME a răspuns:

Ooo pai ai foarte multe posibilitat:
1- te poti uita intens la el si sa ii zambesti atunci cand se uita si el la tine
2- poti sa treci pe langa el "din greseala" si sa il impingi putin, astfel incat sa observe ca ai trecut pe langa el
3- poti vorbi cu o prietena comuna, care te poate ajuta sa intrii in vorba cu el, sau cu o colega de clasa cu el, pe care sa o vizitezi des, astfel incat sa fii mereu in preajma lui, si sa vorbiti anumite lucruri, adica sa incerci sa intrii in vorba cu el, atunci cand sunteti in acelasi gruphappy

| eusinumaieu a răspuns:

Pai fa rost de id lui tongue... vb pe mess. salutal.hee hee