| anonim_4396 a întrebat:

Mai este putin si trebuie sa fac lista cu licee. va rog frumos dati-mi si mie niste informatii despre Jean Monnet -profil stiinte sociale.Stiu ca media este 8, 27 eu am 8, 42 si imi este teama ca nu intru:-s! Daca se poate cei care sunt in Jean Monnet sa imi lase si mie >id-urilebig grin!big grin< multumesc anticipa(va rog frumos sa postati aceasta "intrebare")

2 răspunsuri:
| Moni. a răspuns:

Pai. dupa mine poti intra...eu am media 8. 85 si vreau sa intru la un liceu cu media 8.71.La tine e diferenta de 15 sutimi, la mine de 14.Acum avem nevoie de succes.Deci...Succes!:*

| alexa_4015 a răspuns:

Sincer dupa parerea mea vei intra. nu stiu unde e liceul dar iti urez succes.sa iti dau un exemplu poate te incurajez kumva...eu am media 9. 04 iar la liceul la care vreau sa intru e 8. 99 dar nu ma speriu poate nu intru poate da dar sunt optimista mai exista si urmatoarele obtiuni si sinut sigura ca si la tine! fi sigura ca fa vi bine la sfarsit iti urez mult succes sper sa intri unde vrei eu zic ca vei intra acum vei vedea u...:*