| Me_6295 a întrebat:

BUNA!
Tocmai am intrat in Jean Monnet la stiinte socialebig grinputeti sa imi dati si mie mai multe detalii despre liceu? pe se se pune accent la acest profil?
app: uitati id-ul meu : miss_code1@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Poti intreba si pe www.admitereliceu.ro/forum, poate iti mai gasesti din viitorii colegi. Se vor face saptamana aceasta pe www.admitereliceu.ro si cate un profil personal pe care sa si-l poata completa fiecare pe site si niste "clase virtuale" cu elevii grupati pe licee si specializari, pentru a se gasi mai usor. Pana una alta exista deja forumul si sunt destui elevi pe acolo.

In alta ordine de idei, nu-ti da ID-ul ca cine stie ce obsedati te pot hartui dupa aceea. Ca ciudatul asta care a scris inaintea mea... Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jean Monnet= fite.
La 10 absente = - 1 pct la purtare.
Un baiat avea 10 pe linie si a facut nu-stiu-ce, i-au dat 2 la purtare si a ramas repetent.
Daca n-ai disciplina in sange, muta-te!