| deea_9955 a întrebat:

Buna:*maine fac o saptamana de cand sunt combinata cu un baiat.Problema este ca el este cam distant fata de mine, primele 2 zile ce am vorbit mai mult prin mesaje ca restul abia daca ne dadeam 2, 3 mesaje pe zi.Nu ne-am vazut deloc saptamana asta pentru ca eu nu am putut atunci cand a putut si elstraight face. Joi noapte mi-a trimis un mesaj daca vreau sa ne vedem a 2 zi, si eu am vazut mesaju de dimineata cand m-am trezit si i-am dat inapoi si i-am zis ca abia acum am vazut mesaju de la tine, dupa cateva minute imi da si el mesaj si imi spune "neata, cf, pup"si eu i-am zis bine pe aici, si dupa care nu m-ai mi-a zis nimic iar dupa vreo 20 de minute imi da mesaj "cmf?"si eu ii zic bine fac, tu si raspunde "bine.vad ca nu ai mai zis nimic daca vrei sa ne int azi sau nu", eu nu i-am zis nimic de intalnire pentru ca am crezut ca numai vrea el de nu mai ma intrebase nimic de dimineata cand vorbisem, si s-a suparat pe minesad. De aseara e suparat pe mine, eu i-am spus ca nu o sa il mai supar si a pus doar...Azi i-am dat mesaj pe la 2 sa vad ce mai face si nici la ora asta nu mi-a raspuns la el si el nu facea asasadNU stiu ce sa facsad, credeti ca mai are rost sa continui relatia cu el daca el face asa? cum as putea sa il impac?straight faceCe ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| BalonaşDulcee a răspuns:

Draga deea, cum si fetele uneori fac nazuri si baietii pot sa faca, il iubesti? daca da normal ca ar trebui sa-i mai acorzi cateva zile sa vezi daca mai face la fel.
"cum as putea sa il impac?" trimite-i mesaj pe mess, telefon orice suna-l si spune-i care a fost situatia de ce nu i-ai raspuns spune-i sa te ierte.
Nu toata lumea e perfecta :d
"Ce ar trebui sa fac?" vezi cum se comporta el in continuare si fa-ti si tu o zi in care sa va intalniti waiting dupa o sa creada ca iti bati joc de el waiting

Hai pupici si bafta :*:*