| Ada_2475 a întrebat:

Buna maine merg la teatru la "Amintiri din copilarie" si nu stiu cu ce sa ma imbrac ce sugerati?big grin

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Depibde cum vrei tu
1. Poti sa te imbraci elegant sa zicem. Iti iei niste tocuri medi niste pantaloni de stofa si o camasa frumoasa.
2. Poti sa te imbraci comod.Iti iei o un tricou mai frumos care nu-l porti asa de des si il lasi mai pentru ocazii si o pereche de blugii in care te simti comada si niste adidasi
3. Poti sa te imbraci mai de strada.Iti iei o bluza mai pe corp alba sau tricou alb + o veste de blugi faina cum se poarta acum stramta si o pereche de blugii pe corp negri si o pereche de tenisii fainii! :X... Eu as alege a treia varianta e mai okwinking... funda?:X

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

eu gandesc ca te imbraci cu haine, lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi si o bluza draguta dar nu preabig grin