| Eliid a întrebat:

Maine este ziua mea de nastere...cu ce imi sugerati sa ma imbrac? Fundaalove struck

Răspuns Câştigător
| Rape a răspuns:

Jeansi si un tricou la moda si o pereche de tenesi sau o rochie foarte scurta, destul de eleganta si o pereche de pantofi cu toc. Depinde de tematica.
funda?

10 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

O rochiță elegantă ar fi de-ajuns.

| Yasmin875 a răspuns:

O rochie nu foarte scurta cu niste pantofi frumoşi. happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rau esti laughing

| MioaraParalescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey Taisa imi dai te rog id-ul tau? big grin
Daca vrei...
Sa mai comunicam si pe mes laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Vai draga, ce onoare :blushing laughing

Ti-am lasat mesaj. sper sa il primesti pana implinesc 50 de ani.laughinglaughing

iti las mesaj cu id-ul big grin daca nu il primesti in 10 min scrie aici ca sa-ti las id-ul happy

| MioaraParalescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai am rabdare sa vina o data mesaju ala ca deja dureaza prea mult laughing
Imbatranim si viata-i scurta laughing
Daca ai putea sa il lasi aici te rog frumos...
big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Bby_diana2

laughing
Imbatranim rautate ce esti laughing
Raporteaza-mi raspunsul sa nu ma trezesc cu zeci de cereri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun sfat posibil!
Dar totusi...laughing

trebuia sa ii lasi link cu o rochie! zic... laughing
:*