| Iulia_6898 a întrebat:

Auziti,,,, maine merg la ziua unei prietene. Am 14 ani si nu stiu cum sa ma imbrac. Acolo, langa ea sta si baiatul de care imi place mult si s-ar putea sa ne intalnimtongue. Deci in ce imi sugerati sa ma imbrac. Aaaa erasa uit. Nu sunt grasa dar nici scandurabig grin

Răspuns Câştigător
| udarb a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te imbraci in ceva ce te reprezina, asta te va ajuta daca ai de gand sa il cuceresti pe baiatul simpatic tie.

2 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Imbracate cu ceva rochita in bretele si pana mai sus de genunghi. Sau cu o rochita cu colanti trei sferturi.
Sau cu o fusta si cu un maieuas. :*