| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Am vergeturi pe sani! Am 18 ani, si nu stiu ce sa fac. Ma deranjeaza foarte tare; sunt niste linii rosii, si mi-au aparut de anul acesta. Mi-am cumparat crema antivergeturi Gerovital, dar nu stiu daca o sa imi treaca. Ce sa facccc? FUNDITA

1 răspuns:
| SeniaEloiss a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. Dupa diferite informatii aceste vergeturi apar natural, chiar si de la dormitul pe burta.Multe femei au aceste linii.Nu renunta la crema altfel o sa se faca albe si sunt mai greu de combatut. Sfatul meu e sa citesti si simptomele pentru cancerul de san(nu te speria, doar pentru siguranta) iar daca mai intalnesti si alte asemanari atunci fa un control medical.Parerea mea:*