| becka133 a întrebat:

Buna mi-am facut de curand cont pe youtube si nu stiu inca cum sa postez videouri imi puteti spune pas cu pas va rog Funda +Voturi cine ma ajuta :X

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Nam a răspuns:

Intri pe youtube. te loghezi. si unde ai bara unde scrii numele unei melodii mai in drepta pe linie scrie incarcati sau Upload apesi si dai click pe incarcati un videoclip ( upload video) iti apare o fereastra selectezi videoul si dai ok. o sa se incarce si dupa aia poti sa te uiti la el.big grin Succes Funda? smugP.S daca vrei sa creiezi un video il creiezi cu ajutorul Video Maker care il gasesti in my Computer\C ( sau unde ai instalat Windowsul) \Progames Files\Movie Maker big grin Succes