| andreas_4057 a întrebat:

Buna mi-am facut un tauaj amu 6 zile si s-a facut coaje si cand il spal imi pica coaje neagra mi-a se pare ca sa decorolat asi revine inapoi dupa vindecare? Ar trebui sa-i mai ma spal pe el sau nu? Cu sapun anctibacterian si cu crema bepanthen

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea ar trebui sa tot cureți tatuajul, alcolul din antibacteriene are efect decolorant. Ți-am răspuns si la cealalta întrebare! Nu e bine sa tot speli suprafața respectivă.