| zuzuIzz a întrebat:

mi-am instalat acum 3 zile windows xp si nu mai mai lasa sa ma intru pe mess si am mare nevoie sa intru si nu stiu ce sa fac. Help!:O3

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, cred ca nu este problema windows-ului, ori nu merge netul prea bine, ori cineva ti-a aflat parola sad.

5 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Vezi daca este compatibil programul cu windows-ul sau reistaleaza messul

| para001 a răspuns:

Baga windows xp sp3

| tsunami11 a răspuns:

Eu is sigur ca schimbi windowsu si totul va fi bine eu aseara tot nu puteam intra pe facebook si am schimbat windowsu si totul merge bine asta poate sa fie ceva de la o anumita programa(nu stiu precis).O seara buna.

| zuzuIzz explică:

Toate merg bine si netul si tot in afara de mess si nu inteleg de ce...

| Maomau a răspuns (pentru zuzuIzz):

Cred ca Giulika are dreptate!
Deschideti si un alt cont de Mess si vezi daca acela functioneaza!