| xXx_6498 a întrebat:

mi-am luat placa remington s2002, si am folosit-o fara spray de protectie termica, si maine mai trebuie sa o folosesc odata, mi se arde parul rau?(e prima oara cand folosesc placa, iar maine a 2 oara), stiu ca se arde parul, da sper ca nu se arde rau, ca maine trebuie sa plec cai craciunul si vreau sa ma mai fac inca odata, apoi nu prea o so mai folosesc, cam deloc.

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Pai ai am placa si ondulator de la remingon si l-am facut de cateva ori si cu placa si cu ondulatorul intr-adevar mi s-a ars putin dar eu nu am folosit nici un fel de spray si am folosit-o pe parul uscat si dupa l-am dat cu fixativ. sper ca ti-am fost de folos SARBATORI FERICITE

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Eu imi fac parul cu placa fara spray de protectie termica si alte prostii. si parul meu, e ok. zic eu.
Bineinteles ca pe termen lung, da, se arde parul.
Foloseste-o fara probleme, insa nu in exces.
Te pup.

| Sim95 a răspuns:

Nu se arde foarte tare dupa 2 folosiri, daca o folosesti des si fara spray atunci o sa ai parul foarte aspru si deteriorat, eu am Remington S1005 e super buna si daca vrei un sfat pentru spray i-ati de la Syoss.