| HandsOfTime a întrebat:

Mi-am luat Samsung galaxy fit si mi-a dat cablu de date.Cand il conectez la calculator imi arata ca se incarca telefonul.Cum pot baga in telefon fisiere?

Răspuns Câştigător
| marymaryan a răspuns:

La Samsung cu touch screen trebuie sa iti descarci un program de pe net numit Samsung kies (am dreptate deoarece eu am galaxy mini si la mine facea la fel)

3 răspunsuri:
| ELY0 a răspuns:

Pai toate, cel putin asa cred si al meu se incarca cand bag in unitate usb. Si daca tu nu ai instalat trebuie instalat un " programel " pentru permiterea Telefonuleui. Si in telefon trebuie unul pentru permiterea calculatorului.

| marymaryan a răspuns:

Descarca de pe net Samsung kies nici mie nu-mi mergea ca am galaxy mini dfar cineva mi-a spus de programul asta