| Adriana1019 a întrebat:

Mi-am luat un nou telefon cu touch, Samsung Galaxy Mini.Atunci cand incerc sa ma sun singura de pe alt telefon imi spune ceva in genul : "Numarul format este blocat pentru apelurile de sosire." Nu ma poate suna nimeni...Cum remediez situatia/? Solutii rapide? Funda pentru raspunsul care va functiona.Va rog raspuns rapid big grin :*

Răspuns Câştigător
| Amalia_1295 a răspuns:

Buna! Pai du-te de unde l-ai cumparat sau poate este pre nou sau ai bagat cartela de telefon inver su bateria.Dar sfatul meu este sa te duci de unde l-ai cumparat. Sper ca te-am ajutat.