| Adriana1019 a întrebat:

Mi-am luat un nou telefon cu touch, Samsung Galaxy Mini.Atunci cand incerc sa ma sun singura de pe alt telefon imi spune ceva in genul : "Numarul format este blocat pentru apelurile de sosire." Nu ma poate suna nimeni...Cum remediez situatia/? Solutii rapide? Funda pentru raspunsul care va functiona big grin

Răspuns Câştigător
| Clank a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa-ti zic pentru ca nu mi s-a intamplat niciodata. Dar hai sa gasim o solutie...okwinking? Pentru inceput poti verifica manualul de utilizare, iar daca nici asa nu gasesti nici o solutie poti sa mergi la magazinul de unde ai cumparat telefonul, acolo sigur vei gasi o solutie. Poate fi o problema de la operator ori o setare a telefonului(Samsung Galaxy Mini are zeci de optiuni). Sper sa-ti remediezi situatia. Bafta, si, sper ca raspunsul meu te-a ajutat.