| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon Samsung cu clapa si am cosmote cand ma suna cineva pe cartela zice " numarul este blocat pentru apelurile de sosire " de ce? ce pot sa fac sa le delobhcez dau FUNDA!

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Apeleaza #002# si asta iti va dezactiva toate devierile si serviciile de mesagerie. Sunt sanse ca de la asta sa fie problema sau, mai exista si varianta ca telefonul sa fie neplatit si cei de la cosmote sa iti restrictioneze telefonul. Bafta!