| BiancaFn a întrebat:

Mi-am scapat azi telefonul pe jos ( LG Optimus Black, P970 ) si bineinteles, ecranul s-a spart. Touch screen-ul functioneaza. Aveti idee cam cat m-ar costa inlocuirea ecranului? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Piticlic98 a răspuns:

Presupun ca destul de mult dar sfatul meu e sa te duci la o agentie de inredere gen un sediu LG.
E posibil ca la o agentie de cartier sa nu til repare calumea sau sa puna piese la mana a 2-a sau unele proate pentru aceias bani

| BiancaFn explică (pentru Piticlic98):

Asa ma gandeam si eu, dar nu am niciun sediu LG in oras. Multumesc oricum.

| VeveAnn a răspuns (pentru BiancaFn):

Buna.Ai rezolvat cu telefonul? Ce ai facut? Cat ai platit?

4 răspunsuri:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

De ce ai pus aici intrebarea exista o alta categorie pentru intrebari din astea

| IlincaToma a răspuns:

80-90 roni!