| okie0 a întrebat:

Mi-am tuns parul acum o luna si nu-mi place ca l-am avut lung si frumos si acum e mai scurt! Nu stiti voi eva ce sa fac sa-mi creasca mai repede parul?

2 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Uleiul de ricin accelereaza cresterea parului, a genelor si a sprancenelor. il gasesti in farmacii sub forma de... ulei tongue

insa nu te astepta sa creasca parul 50 cm pe luna, accelereaza doar "metabolismul natural al parului"

| AtateaConditii a răspuns:

Daca il legi in coada de cal parcă si sa te dai cu ulei de ricin.