| Happy_8354 a întrebat:

Mi-as dori sa pot da jos cateva kilograme. Ce exercitii imi recomandati sa fac acasa, astfel incat sa pot slabi intr-o saptamana.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ILoveYouMore a răspuns:

Iti spun din experienta ca nu poti slabi asa deodata trebuie sa itti obisnuisti organismul. Ai putea sa mananci mai moderat si fara grasimi si prajeli, iar dspre exercitii eu iti recomand sa mergi la aerobic sau sa te intalnesti cu o prietena si sa alergati sa mergeti cu rolele sau biicle iar pentru un abdomen plat poti face diferite tipuri de abdomene pe care le poti invata la aerobic. Bafta!

6 răspunsuri:
| Dulke a răspuns:

Si eu tin regim de un an si sa stii ca pentru a slabi am incput cu 25 de abdomene am facut un an scolar si dimineata si seara am ajuns sa fac 50 de abdomene fara probleme dar m-am dezobisnuit si trebuie sa incep din nou, asa 50 de genoflexiuni faci muschi la picioare iar eu am facut si foamea, eram obsedata sa slabesc si nu mancam cu zilele am facut foarte rau, acum mananc orice dar fara paine cate 3 4 feli de paine graham si multe fructe si legume nu le prea mananc eu. dar sa stii ca mai bine sa fac mult sport decat sa nu pot manca prajit mi-a intarit muschi. iti urez succes

| HelpBoy a răspuns:

Abdomene Flotari sa mergi la o sala de sport si sa alergi mult.

| Magnific a răspuns:

Nu o sa slabesti nici 1 kg int-o sapt.intr-o luna poate cateva dar nu multe poate max 5. si acasa ce exerciti sa faci? nu stiu abdomenele nu slabesc.hmm flotariile nici atat. du-te in aer liber si fa exerciti cardio adica sa alergi sa faci scari sa sari coarda.etc.si sa nu mananc mai mult de 2000 calori in 24 h. fa-ti o dieta precisa.mananca fructe si alimente ce nu cintin colesterol si nici prea multe calorii big grin bafta

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Poti sa faci un sport (unul in plus si usor daca faci deja unul)sau poti sa alergi untr-un parc si sa faci abdomene

| Happy_8354 explică:

Multumesc mult tuturor. Da si eu am ajuns sa fac foamea.am mai facut asa intr-o perioada si chiar slabisem. sport fac.merg din 2 in 2 zile la alergat, in fine poate ar trebui sa fac un control si la medic.