| Irina465 a întrebat:

..as dori daca se poate sa imi recomandati o serie de exercitii pe care as putea sa le fac acasa si ceva sfaturi pentru a mai slabi vreo 2 kg, in doua saptamani (daca se poate)... multumesc!

3 răspunsuri:
| TCosminn a răspuns:

Alimentatie sanatoasa, mancat la timp, alearga sau practica inot, transpira cumva, dormi la timp, fara dulciuri, iaurturi, chipsuri. Consuma alimente care ard grasimi. Pentru putin!

| Pizzaislife a răspuns:

Pai mananca carne de peste legume si fructe multe si poti face in fiecare seara 5 flotari, 10abdomene, 15 jenoflectiuni si 10 fandari

| i0oOoOo0 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, exercitiile ca exercitiile le gasesti si pe internet dar conteaza mult ce mananci