| iulisa34 a întrebat:

As dori sa imi recomandati niste exercitii pentru a slabi intr-o luna... dau funda

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna :).
Trebuie sa mananci cum trebuie. Adica sa ai 3 mese principale in care sa mananci nu foarte mult si 2 gustari cu fructe. Si e bine sa bei 1.5-2l. de apa pe zi.
Daca vrei si o serie de exercitii care sa te ajute incearca-le pe acestea si vor da roade :)
http://www.youtube.com/watch?v=2vmsF2njAfA

Bafta :)

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand să înveți să mănânci, să practici un sport și hidratare!
Pa, pa.

| VladHelp a răspuns:

20 abdomene in fiecare seara, de dimineata la fel, si alergare de dimineata 500 metrii.(stiu suna cam exagerat dar si eu fac asta si ajuta).