| Dianuta27 a întrebat:

Mie imi place de un baiat.Am fost cu el 2 zile si din cauza altui baiat ne.am despartit.Eu inca il mai plac foarte mult dar nu stiu cum sa.i demonstrez asta.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| QpAnaQp a răspuns:

Imi pare rau ca v-ati despartit dar ar trebui sa fiti doar prieteni pentru o vreme ca sa il faci sa aiba din nou incredere in tine si sa il faci sa se apropie mai mult de tine apoi ia-ti inima in dinti si spune-i ce simti sau poate totul va veni de la sine happy

| Dianuta27 explică (pentru QpAnaQp):

Iti multumesc mult... sper sa ma ajute Il iubesc extrem de mult si el nu realizeaza inca

1 răspuns: