| EuTuShiAtat a întrebat:

Mie imi place de un baiat esti foarte dragut. x_XDar eu nu stiu ce simte pentru mine sau daca simte acelasi lucru.Eu sunt o persoana mai sensibila si mie putin rusine sa ii spun ca il plac. As vrea sa simte acelasi lucru pentru mine. Cum imi dau seama daca ma lace dau Funda promit! :*

1 răspuns:
| DaniaCami a răspuns:

Pai... daca de exemplu sta cu tine in banca poti s vezi daca te place daca:
- te face sa razi
- te imbranceste uneori
- incearca sa iti atinga mainile
- se uita intr-un fel dragut la tine
- te ajuta cand ai probleme
- te incurajeaza
Si daca el nu iti spune ca il placi cel mai bun mod de ai spune tu ca il placi este de a juca adevar sau provocare. Pui o prietena\preten sa aleaga provocare si sa te provoace sa ii spui celui care il placi ca il iubesti.