| NoName0011 a întrebat:

nu pot sa sterg antivirusucrying,, nu ma lasa sa il sterg sad. pls. va rog cum pot sa il sterg?( aia de dezinstalare nu o mai are), pur si simplu nu ma lasa sa il sterg...pls. unde sa apas cum sa fac sa il pot stergecrying(?

Răspuns Câştigător
| andrei123 a răspuns:

Intra im my computer si vezi ca in partea stanga scrie view ...etc dai pe add or remove programs dupa care cauti antivirusul si dai pe remove! la urma mai dai niste ok si de astea si gata! vezi ca s ar pute sa scrie change/remove, daca apare asa tot pe ala dai si o sa ti apare ceva cu schimba, dezistalare si actualizare! dai pe dezinstalare si ar trebui sa scapi de antivirus! succes mult!

4 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Si eu avut o problema asemanatoare.Eu am intrat in safe mode, l-am sters cu shift+delete, am luat un program specializat in stergere de registri( jv16 powertools), si apoi am sters si din registri antivirusul.

| alinutzacodruta a răspuns:

Incearca cu Revo Uninstaller;) http://www.revouninstaller.com/

| Me23 Tia a răspuns:

Pai e un ativirus fals cred.eu am sters asa ceva cu microsoft security essentials.baftabig grin

| baby_6538 a răspuns:

In control panel la add remove programswinking