| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti un site ceva unde as putea gasi vopsea de par albastra? dar nu permanenta. si sa nu fie nevoie sa imi decolorez parul. Eu il am saten inchis. si asi dori sa imi iasa un albastru nu neaparat deschis, fie si inchis dar sa nu fie nevoie sa imi decolorez parul

Răspuns Câştigător
| Charice a răspuns:

Nu ai nevoie de vopsea te duci la farmacie si ceri albatru de metil si este si foarte simplu si foarte ieftin si nu tine doar cam 10 spalari happy o sa-ti iasa un albastru sau un varde depinde de culoarea firului tau de par ok te cam :*

| Mihaela030 a răspuns (pentru Charice):

Voiam si cu albastru de metil dar am auzit ca se ia pe haine sau pe perna...

| Charice a răspuns (pentru Mihaela030):

Pff eu nu cred asta happy