| DenIsa_Deny_1996 a întrebat:

Am o problema. cum ar fi ca vine ziua iubitului meu si chiar nu stiu ce cadou sa ii fac sad Un sfat va rog.

4 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Ai putea sa ii iei o bratara din otel inoxidabil sau un psrfum de la Avon sau Oriflame happy sau un set de produse Axe de la magazin. Daca are o echipa preferata de fotbal ii poti lua o cana sau prosop/ patura cu ea. Sau daca poarte sepci, atunci un Snapback

| neutrino a răspuns:

Cum ar fi, ce anume? Cu un lantisor si o bratara din aur o poti rezolva multumitor.

| AnonymousB a răspuns:

Poti face ceva de mana ta :3 https://www.youtube.com/watch?v=xEdyWWuVpcc
sau ii cumperi un tricou, bratara ce crezi ca ii place lui.

| Elvira575 a răspuns:

Ceva simplu, nu "bombastic" baietilor nu prea le plac lucrurile complicate si plictisitoare.
O perna/cana personalizata...
un lantisor,
un ceas
astea ar fi ok
Bafta :*