| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum sa fac sa scap de emotii, de timiditate, de inrositul asta la fata cand vorbesc cu cineva ma inrosesc, ca nu mai suport imi vine sa ma omor cand vad ca sunt asa nu mai suport deloc imi vine sa ma omor nu mai pot, nu mai stiu ce sa fac, inainte nu eream chiar asa dar acum nu stiu de ce am devenit asa nu mai rau imi merge

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Este vara, profita de asta si mergi la bronzat, nu se va mai vedea iar pana la iarna socializeaza cu cat mai multe persoane noi ca sa scapi de asta.Probabil a trecut ceva timp de cand nu ai mai facut`o si de aceea acum este greu sa iesi din zona de comfort.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca se poate scapa de asa ceva... dar habar nu ai cat mi-as fi dorit eu sa ma manifest asa (adica sa ma inrosesc la fata). Mie mi se pare foarte dragut