| Inimadeinima a întrebat:

Buna,nu stiu ce sa cred.
Cateodata cand nu sunt cu prietenul meu simt ca nu-l mai iubesc.Ca nu-l mai vreau si cand sunt cu el parca nu prea mai simt "fluturasiii" aia atat de multi care erau.Simt ca nu-l mai iubesc atat de mult dar imi sta gandul numai la el.laughing ....nu stiu ce sa mai cred suntem impreuna de 4 luni. Daca ar fi sa ma despart de el cu siguranta o sa plang dupa el foarte mult.El imi spune ca ma iubeste dar parca nu prea cred ce-mi spune....
Stiu ca vorbeste cu unele fete....
El s-a mutat din oras acum ca este si departe nu am cum sa stiu ce face el! Dar mai vine ca sa ne vedem....
Ultima oara cand ne-am vazut i-am cerut telefonul si nu a vrut sa ma lase sa ma uit la mesaje.L-am intrebat daca are ceva de ascuns a spus ca nu.... Doar ca are niste sms vechii....Ce sa cred?! Apoi a vazut ca sunt suparata si m-a intrebat daca eu cred ca ma insala i-am spus ca da si a bagat capul in pamanat oftand!
crying(
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca nu avea nimic de ascuns, iti arata telefonul. Conversatii vechi? Presupun ca sunt din timpul relatiei voastre, asa ca ar fi mai bine sa te desparti de el. E o dovada clara ca te inseala.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dragostea cea adevata, spun savantii, tine numai 3 ani!
Daca nu-l mai placi, cauta altul. Nu are rost sa-ti pierzi timpul. Ceea ce simti tu conteaza, nu ceea ce simte el.
Daca ati simti amandoi la fel ar fi ideal. Dar altfel...TU contezi.

| Inimadeinima explică (pentru Elianna):

Sincera sa fiu acum chiar vreau sa se termine totul.
Dar simt ca nu pot ca nu vreau sa pierd totul am pus atata suflet in relatia nu pot! Dar vreau... crying Nu ma mai inteleg!

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru Inimadeinima):

De putut poti, doar ca nu vrei. O sa-l uiti pe parcurs, nu se poate imediat, doar trebuie sa iti ocupi timpul cu altceva ca sa nu te gandesti la el. Gandeste-te mereu ca esti puternica si ca poti trece peste asta. Fii pozitiva, vei gasi baieti mult mai buni. :*

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| Boubayern a răspuns:

Eu zic sa fi tu cea care ii da papucii acum inainte sa ti dea el...Din propria experienta, relatiile la distanta nu tin nicioadata.Nu e suficient sa te vezi cu el doar o data la saptamana sau la luna.Acuma ramane totul la decizia ta big grin

| jimmy408 a răspuns:

Sincer eu zic s-o lasi balta si sa cauti alt baiat care sa se preocupe pentru tine, sa fie langa tine, sa te iubeasca... iubirea la distanta nu prea merge