| BeYourOwnMaster a întrebat:

numele meu este Jenny.As vrea sa stiu si eu daca vi se pare oarecum ciudat, neobisnuit etc numele meupuppy dog eyes.Este prescurtarea de la Janeta. Mi s-a zis de multe ori ca am un nume ciudat si sunt constienta ca nu este des intalnit, insa, as vrea sa vad si parerea voastra.Ms:*:*

Răspuns Câştigător
| Moov a răspuns:

Eu una zic ca numele unice sunt mai bune, nu le vezi peste tot, e un nume foarte foarte foarte frumos.Si eu am un nume deosebit si nu l-am mai intalnit la nimeni in viata mea.Ma cheama Amina.Fii fericita ca esti unica, ai o porecla draguta "Jenny" mie mi se zice "Amy". Funda?[ps vine ziua meaa

1 răspuns:
| Rustin a răspuns:

Si colegamea are numele tau
nu ii ciudat ii frumos
daca ii un nume rar ii mai special
cred
bafta in continuare gagica