| Roscovanu a întrebat:

O las pe sora mea sa puna o intrebaretongue!
Stiu ca pare o intrebare super nasoala, dar eu tot o punhappy : In ce banca sa stau? In generala am fost asa... mai tocilara, am stat in prima banca cu o alta tocilara si acum nu imi pare rau deloc: am cea mai mare medie din clasa si probabil colegii o sa tina cont de asta, nu?
La liceu nu stiu in care banca sa stau. stiu ca, in curand va trebui sa merg la scoala, la sedinta si :-sss tremur aproape, cand ma gandesc. o sa merg cu mama, e bine? nu cunosc pe nimeni, ce o sa fac? cu cine sa ma pun in banca? dupa ce aspecte sa ma iau? mesc!

3 răspunsuri:
| alialinu75 a răspuns:

Pai daca se poate nu te mai pune in prima banca punte la mijloc sau in ultimile banci, stiu ca nu o sa te simti la fel de bine ca in prima banca dar de obicei in ultimele banci se pun persoanele haioase care te fac sa razi si te vei simti mai in largul tau. Sfatul meu ar fi sa te pui langa o prietena sau langa o fata. Daca esti desteapta profesori o sa te remarce si daca stai in fundul clasei, daca stai in prima banca vei aveam mereu impresia ca toti sunt cu ochii pe tine si te vei simti naspa.

| Anonimus4512 a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa te pui in a 3 banca sau a 2 si colegi de la liceu o sa ii cunosti pe parcurs...

| AlleeBBy a răspuns:

In locul tau nu m-as considera tocilara.Si ce daca ai avut ce-a mai mare medie? Ai facut-o pentru tine. Poti sa stai in ultima banca daca vrei o schimbare.