| Ľαuяα a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu, si nu m-am gandit inca la ce cadou sa-i ofer.
Ceva idei? App. face 25 de ani! happy
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| roxiada a răspuns:

Cu siguranta un cadou mai ''matur'' nu de alta dar ma gandesc ca la 25 de ani nu-ti mai arde de ursuleti si papusele! fa-i o surpriza, sa fi chiar tu aia aceea surpriza! o sticla de sampanie...u imbracata frumos, sti tu!

5 răspunsuri:
| Ľαuяα explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Pacar ca nu pot sa dau mai multe fundite sad

| daassh a răspuns:

Un tricou funny, www.tu.ro sau alte site-uri de specialitate.Succes!

| Bubu4 a răspuns:

Un parfum, un set din acela cu portofel si curea, o cina romantica, o camasa, un ceas. Ceva de genul :*

| RemusAndrei a răspuns:

O poza cu fostul prieten.

| Ľαuяα explică (pentru RemusAndrei):

laughing Da, ar fi ceva sa-i ofer o poza cu fostul prieten. Oricum, l-a vazut in poze, dar nu-l deranjeaza. Stie ca il iubesc doar pe el si ca pentru fostul' nu mai simt nimic.