| anonim_4396 a întrebat:

O să trec direct la subiect! Rog seriozitate, decât să comentați cu lucruri urâte, mai bine tineti pentru voi comentariile rautacioase!
Imi place de un baiat de la scoala de la mine. Eu sunt in clasa a 8a si el e in clasa a 7a. Problema e ca el nu tine la mine deloc... Cum as putea sa il cuceresc? Cum as putea sa ma fac observata cand sunt in preajma lui, sa ies in evidenta?
O a doua problema ar fi faptul ca sunt criticata de toti si motivul nu il stiu. Toti zic "proasta aia" si alte lucruri urate. Sunt putin mai bronzata, am o culoare mai inchisa a pielii iar acest lucru este inca un motiv sa rada de mine. sad
Rad de mine ca nu prea am forme. Cum as putea sa fac sa imi creasca fundul si sanii rapid? Fara link-uri va rog! happy
Unul din motivele pentru care acelbaiat nu vrea sa fiim impreuna este faptul ca toti ma critica foarte urat! Va rog ajutati-ma!
Multumesc celor ce au citit totul! O zii buna! happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici fundul si nici sanii nu cresc dupa cum vrei tu, aia cresc cand te mai ingrasi sau cresc hormonal!
Dar, nu-ti fa probleme, cine te place, te va placea si slaba scandura!

| Doub a răspuns:

Eşti un copil, ok? Nu ai nevoie ca la vârsta aia să cucereşti, la vârsta aia creşti, te formezi, asimilezi chestii. Plus că atâta timp cât copilaşul ăla nu te place, nu ai ce să faci.

| Kandia15 a răspuns:

Preferi sa nu ai forme sau sa ai solduri si sani mari? Crede-ma! E mult mai bine sa fii slabuta. Ai timp sa te dezvolti frumos. Vezi-ti de examen si lasa-l pe ala! Se vede ce educatie are daca nu vrea sa stea cu tine din acest motiv. Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da e : Invata pentru examen si lasa baietii. Anul asta e decisiv, sa intrii la un liceu bun! Cariera e mult mai importanta decat o relatie adolescentina care nu tine!( nicio relatie din adolescenta, mai ales la varsta voastra, nu tine pana la nesfarsit)
Si in legatura cu aia care rad de tine: Mai da-i incolo! Oricum o sa scapi de ei la liceu sau facultate. Oamenii care rad de altii nu se impaca cu propria persoana. Cauta sa faca rau altora deoarece nu se accepta pe ei insisi. Tu sa te accepti asa cum esti si sa inveti ca sa le arati cine e sefa

| ksaoswh a răspuns:

Uite nu ii mai baga pe totii in seama, daca ei rad de tine din cauza ca tu nu prea ai forme si esti mai inchisa la culoare e clar ca ei nau cei 7 ani de acasa. Esti de abia in clasa a 8a ai timp destul pentru baieti. Si daca baiatul ala nu vrea sa fiti impreuna doar pentru ca el tine cont de ce spun altii mai bine las-o balta.
Plus de asta, nu e nevoie sa faci sa iti creasca sanii sau fundul mai mari, daca un baiat te place te place asa cum esti.