| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunapuppy dog eyes!
am si eu o problema.sigh
imi place de im baiat, si i-am ziswinking dar nu mi-a zis nimicstraight face... e din aceeias localitate cu mineoh go on, pe mess nu prea ma baga el in seama[ mai mult eu] dar cateodata si elsad se poarta frumos cu mine puppy dog eyes ma alintaoh go on... dar cand e vorba sa-l intrebare daca vrea sa fie cu mine nu imi raspunde sau zice ca trebuie sa pleceoh go on
vorbim pe fiecare zi dar astazi nu stiu de ce nu imi raspundestraight face la pc ewinking ca... i-am dat add dupa noul meu id si mi-a dat accstraight face si pe urma l.am invitat in conferintza cu mai multi.si a refuzatoh go on deci e la pcoh go on dar nu stiu de ce nu vorbeste cu minepuppy dog eyes dar nu e prima data cand e la pc si nu vorbestehappy...mai mereu face asa, dar cand vorbeste ma ia cu"ingerasstraight face" tot felul de din asteastraight face
deci nu stiu ce sa cred, Sincersad un sfat va rog >:d<

Dau fundita mare si portocalie puppy dog eyes! si va rog eu mult sa nu ma luati la mistohappy :*!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Lasa'l in pace.Baiatul asta nu vrea o relatie.Nu il mai baga in seama.si daca tine la tine o sa te salute el.

2 răspunsuri:
| DennK a răspuns:

Roaga-l din suflet asa:
-Te implor, raspunde-mi la intrebarea vrei sa fim mai mult decat amici si stai aici te rog nu pleca, te iubesc din inima si pupa-l pe guritsa... te va place instantaneu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce el nu te ia in seama, si evita sa dicute cu tine, eu cred ca ar trebui sa il lasi asa.in pace. Sa incerci sa observi si alti baieti, care cu siguranta ar vrea sa fie cu tine. Bafta!