| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* pe 15 o sa imi vopsesc peretii din camera mea big grin si as vrea ca doi pereti sa ii fac un portocaliu deschis iar ceilalti doi o alta culoare big grin insa nu stiu ce culoaresad. Mobila mea este de un portocaliu deschis.

4 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

@Mini nu vreau peretii negru laughing ca nu sunt vampir laughing, peretii i-am avut asa de anul trecut ca nah, asa a zis mama ca cica arata binechatterbox

| Miruna_7873 a răspuns:

Daca mobila e portocaliu de ce faci si peretiibig grin?
Adica n-ar fi cam monoton thinking
Ma rog...eu zic sa alegi o culoare neutra.negru. alb.

| Miruna_7873 a răspuns:

Iti raspund dupa un an ca acum am vazut.happy
Am zis o culoare neutra, care-s culorile neutre?
Si un verde, mov, roz, care sunt culorile tale se potrivesc de minune cu PORTOCALIU!
Sau tii faci galbeni si sari ca o albinuta prin camera :d

| naomy9799 a răspuns:

Incearca verde deschis(oliv) :*