| ancavt a întrebat:

Imi reorganizez camera si nu stiu ce culoare/culori sa vopsesc mobila. Peretii sunt un galben sters iar tocaria este wenge.
Am nevoie va rog de idei de culori, orice culoare care ar merge in afara de verde.

Răspuns Câştigător
| Iustip a răspuns:

Cred ca mobila ar putea fi bej sau maro deschis, oricum culori pastelate destul de apropiate de culoarea peretilor. Sper ca te-am ajutat!winking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ancavt explică:

Da dar am deja tocaria maro inchis si daca toata mobila ar fi maro, o sa fie cam prea anost pentru gustul meu.
Mi-ar placea ceva suficient de deschis cat sa deschida maroul din tocarii si suficient de tipator cat sa "se vada" peste galben. Ar fi mers mov, dar mov cu maro....mai greu. Iti multumesc oricum pentru raspuns^_^

| ancavt explică:

Okay
multumesc mult